Освіта в університетах Польщі без вступних іспитів та ЗНО
Бакалаврат, магістра, аспірантура та
друга вища у будь-якому ВНЗ Польщі!

Приєднуйтесь до наших студентів
Люблінська Політехніка (Люблін)
Люблінська політехніка – один із найвідоміших державних технічних навчальних закладів Польщі. ВНЗ пропонує освітні програми на першому вченому ступені - бакалавр, на рівні інженера, магістра та доктора. Більшість освітніх напрямів навчального закладу отримали позитивну оцінку якості освіти акредитаційної комісії Польщі. У розпорядженні ВНЗ – 6 факультетів, 15 напрямків, понад 50 спеціальностей, а також безліч студентських спілок та організацій, різних секцій та гуртків, сучасна спортивна база. Викладання іноземних мов при Політехніці пройшло акредитацію у закордонних екзаменаційних центрах, включаючи Лондон та Прінстон.

Факультети (бакалавріат): Інженерія біомедична; Управління та інженерія виробництва; Транспорт; Механіка та будівництво машин; Мехатроніка; Інженерія матеріалів; Інженерія виробництва; Електротехніка; Інформатика; Технічно-інформатичне навчання; Математика; Інженерія біомедична; Будівництво; Архітектура; Інженерія довкілля; Інженерія відновлюваних джерел енергії; Охорона навколишнього середовища; Технічна фізика; Менеджмент; Фінанси та бухгалтерський облік; Менеджмент та виробнича інженерія.

Факультети (магістратура): Будівництво; Архітектура; Електротехніка; Інформатика; Математика; Інженерія довкілля; Механіка та будова машин; Інженерія матеріалів; Викладання технічно-інформатичних спеціальностей; Менеджмент.

Приведи друга й
отримай 50 EURO
Залиште заявку на отримання безкоштовної консультації та наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин
Університет підприємництва та адміністрації (Люблін)
ВШПА заявила про себе ще 1998 р., відкривши спеціальність «Управління підприємством», та стрімко посіла високі позиції у рейтингах – 30 місце серед усіх бізнес-шкіл на території Польщі. Засновник вищого навчального закладу – компанія CKMP (Centrum Ksztalcenia Menedzerow Przemyslowych w Lublinie), яка працює на ринку освітніх послуг понад 25 років. Сьогодні ВШПА тісно співпрацює з університетами усієї Європи, надаючи вибір навчання однією з 7 іноземних мов. Також при закладі діє 5 спеціальних мовних курсів. Більшість викладачів ВНЗ – професорський склад з університету Марії Кюрі-Склодовської та Люблінської політехніки. На найвищому рівні також та наукова діяльність університету: наукові конференції, власне видавництво, система внутрішніх грантів наукового персоналу.


Факультети (бакалаврат):
Адміністрація; Журналістика; Фінанси та бухгалтерський облік; Соціологія; Міжнародні відносини; Менеджмент; Архітектура; Просторова економіка; Транспорт та логістика; Програмування.

Факультети (магістратура):
Соціологія.
Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської (Люблін)
Університет Марії Кюрі-Склодовської – це один із найвідоміших та найпрестижніших державних університетів Польщі. На сьогоднішній день університет випустив рекордну кількість студентів – понад 200 000. Зараз університет навчає понад 20 тис. студентів на трьох освітніх рівнях: бакалаврат, магістратура, аспірантура. Навчальний заклад має в своєму розпорядженні одинадцять факультетів, в яких налічується близько 40 напрямків і понад 120 спеціальностей. Навчальна програма складається з предметів, що стосуються юридичних аспектів приватного підприємства в ЄС. При університеті створено велику кількість спортивних залів, культурних центрів та клубів. Таким чином, професійне навчання студентів чергується з відпочинком та спортом.

Факультети (бакалаврат):
Біологія та біотехнологія; Географія; Геоінформатика; Туризм; Просторова економіка; Хімія; Математика, фізика та програмування; Право та адміністрації; Філологія іберійська; Філологія польська; Славістика; Філологія українська; Філологія англійська; Германістика; Філологія російська; Прикладна лінгвістика; Романістика; Інформація у електронному суспільстві; Історія; Археологія; Архівістика; Культурознавство; Етнологія; Логопедія; Історичний туризм; Економіка, Фінанси та бухгалтерський облік; Менеджмент; Педагогіка та психологія; Анімація; Соціологія; Управління державною політикою; Художня освіта у галузі образотворчого мистецтва.

Факультет (магістратура):
Біологія; Біотехнологія; Географія; Туризм та відпочинок; Хімія; Математика; фізика; Програмування; Економіка Фінанси та бухгалтерський облік; Менеджмент; Педагогіка; Педагогіка та психологія; Соціологія; Політологія; Міжнародні відносини; Журналістика та засоби масової інформації; Художнє мистецтво; освіта у галузі музики; Графік; Живопис.

Університет суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля (Люблін)
Навчальний заклад сприяє особистому розвитку студентів. У розпорядження студентів – понад 30 сучасних дидактичних залів, кабінети фізіотерапії, кінезітерапії та косметології, хімічна лабораторія, п'ять сучасних комп'ютерних лабораторій. Крім того, їм відкрито можливість користуватися величезними фондами бібліотеки (понад 20 000 томів). Вища школа має добре оснащений тренажерний зал, рекреаційні зали, кав'ярню. Спорту у WSSP відведено привілейоване місце: футбол, волейбол, легка атлетика, гандбол, альпінізм, великий теніс, аеробіка тощо. - Це все сприяє активному відпочинку студентів. Вдале місцезнаходження Вищої школи забезпечує зручну транспортну розв'язку.

Факультети (бакалаврат):
Філологія; Туризм та оздоровлення; Косметологія; - Спеціальна педагогіка; Фізичне виховання.

Факультети (магістратура):

Фізіотерапія; Туризм та оздоровлення.

Університет у Польщі на "ЗАМОВЛЕННЯ"
Вступ до будь-якого Вищого навчального закладу в Польщі!
Наш проєкт пропонує вам нову послугу, за допомогою якої абітурієнт може обрати будь-який ВНЗ Польщі, не обмежуючись запропонованим списком! Це дає додаткову можливість жити та навчатися саме в тому місті, яке найбільше вам подобається!

Покрокова інструкція:
1. Абітурієнт обирає місто та навчальний заклад.
2. Надає цю інформацію нашим менеджерам.
3. Отримує відповідь щодо можливості вступу до цього ВНЗ!
Відгуки кандидатів, що успішно вступили.
 • Спасибо большое фирме EXLINE за предоставленный момент выехать учиться в Эвропу! а выглядило это так)По началу я пришел на курсы Польского и это дало мне хороший результат)! Сопровождал в Польшу нас Артур и первый год помогал во всех мелочах которых мы не понимали)За это ему огромная благодарность) Сейчас живу учусь и работаю здесь)и не собираюсь возвращаться в Украину так как там нет таких возможностей которые есть здесь!Рекомендую именно эту фирму для поступления,так как сам прошел через этот путь с комфортом и легкостью !!!

  Пицюка Денис

  Україна, Новоукраїнка
 • Хочу выразить свои позитивные эмоции о роботе программы EXLINE которая очень помогла мне с поступлением в Польшу. Я благодарна этой фирме за их особое внимание к каждому человеку, поддержку и понимание. По контракту EXLINE помагает студенту на протяжении первого курса, но это лишь по договору. Я уже на втором курсе и досих пор могу положиться на Артура, когда у меня есть какая-то проблема или вопрос. Он мне всегда с радостью помогает за что я очень благодарна.

  Хан Карина

  Україна, пгт, Нове
 • Узнали о курсах от бабушки нашей.Мы как раз подыскивали.Бабушка обошла другие и сказала ,что это лучшие .Пришли на консультацию .Получили ответы на все вопросы и начали ходить.Качество преподавания на высшем уровне.Очень внимательные учителя .Сейчас сын уже поступил учиться в Польшу .Все хорошо.Спасибо особенное Светлане ! Всем довольны.

  Громко Светлана

  Україна, Кропивницький
 • Огромное Вам спасибо за все что вы сделали для нашего сына. Занятия и документы выполнены на высоком профессиональном уровне. Внимательный персонал всегда поможет и подскажет. Особая благодарность директрисе Светлане и опекуну Артуру. Извините что не нашлось лучше фото.

  Семья Неделковых

  Україна, Кропивницький
 • Весёлая, дружелюбная и семейная обстановка на курсах польского языка. Хороший подход в процессе обучения от профессионального преподавателя. Безотказно отвечают на все вопросы и помогают в самой Польше. Консультация была на высшем уровне!

  Чинченко Борис

  Україна, Кропивницький
 • Большое спасибо компании EXLINE и её работникам! Они не только помогли мне выучить польский и поступить в хорошое учебное заведение, но помогают мне и в Польше, большое спасибо Артуру, который помогает мне на протяжении всего моего пребывания здесь!

  Романенко Михаил

  Україна, Кропивницький
 • Компанією, яка надавала послуги, а саме Exlin, залишилися задоволені. Швидка організація вступного процесу. Все чітко, зрозуміло. Досконало надаються послуги з вивчення мови. Коледжем, в який вступив мій син завдяки компанії Exlin, під керівництвом Акопян Світлани, теж дуже задоволені, що син, що я. Вчителі в закладі дуже приємні і доброзичливі, в гуртожитку наставники теж. Гарні умови проживання (!) Це має величезне значення! Сподобалось! Раджу!  У сина вже є гарні враження!!! 
  Компанії процвітання і ще більше учнів!!!
  Ольга
  Україна, смт. Помошна
 • Я з города Новоукраїнка Кіровоградська область,поступила в університет WSPA,хочу сказати що це найкращий університет  в  який я могла б поступити,вчителі відносяться до учнів дуже добре.
  Завжди допомагають і розповідають все зрозуміло.
  Дуже вдячна компаніі Exline, що допомогли поступити саме в цей університет.
  Дуже подобається цей університет.
  Компанія Exline - супер, все сподобалось,курси в них тоже дуже корисні і навчають швидко,книги по яким йде навчання прості і хороші
  Гуртожиток  Gliniana Chatka також дуже добрий і класний.
  Все дуже чудово.
  Анастасія Ярова
  Польща, Люблін
9
років на ринку
України
246
успішних вступників
14390
годин польської мови вичитано
1203
презентацій проведено
1540
консультацій надано
Переваги
Відсутність вступних іспитів та ЗНО
При вступі абітурієнта враховується знання польської мови (рівень B1-B2) та середній бал атестата (конкурсна основа).
Закордонна практика
Студенти вищих навчальних закладів Польщі мають можливість працювати/навчати з обміну в інших країнах світу за допомогою спеціальних програм.
Європейський диплом
Диплом польського ВНЗ визнається більшістю країн СВІТУ.
Про навчання
Основна інформація
Ми оформляємо усі документи. Вам не доведеться їхати до Польщі на етапі вступу. Можете вибрати як приватний, так і державний ВНЗ. Рівень освіти у них практично однаковий. Акредитація для всіх вищих навчальних закладів Польщі є єдиною.
 
Отже, просто виберіть цікаву для вас спеціальність і приходьте до нас для оформлення документів та проходження курсів польської мови.

Ми надаємо вам можливість отримати диплом Європейського зразка, який значно розширює можливості працевлаштування та дає реальні перспективи для розвитку та кар'єрного зростання. Ця пропозиція для людей, які готові стати по-справжньому успішними.

Відмінності від нашої системи освіти
Вибираєте ВНЗ і знизуєте плечима, почувши пропозицію про навчання за кордоном? На перший погляд, немає значення, де вчитися. Витрати на навчання приблизно однакові. Але різниця є. І, до того ж, значна.
Чим відрізняється вища освіта у Польщі від того ж у нас?
Більше 50% викладачів на факультеті - практики (діючі спеціалісти в галузі, яку викладають).
Студенти мають можливість проходження практики або навчання з обміну протягом року у будь-якій із країн Євросоюзу. При цьому їм сплачується стипендія.
Вища освіта в Польщі – це 70% практика: проекти, завдання та навчання у фахівців.
Сучасне обладнання в аудиторіях та лабораторіях університетів за рахунок великого дофінансування з Євросоюзу
Європейські програми з працевлаштування випускників Надходження без іспитів та результатів ЗНО

Понад 246 абітурієнтів, що вступили!
Курси польської в Кропивницькому
Підготовляємо до роботи, навчання та життя у Польщі!
Курс вивчення польської мови
Набір до групи відкрито!
Спеціально для тих клієнтів, які хочуть поєднати польську мову з роботою або навчанням, наша компанія організовує курси польської мови в Кропивницькому.

Характеристики: інтерактивні групи до 10 осіб, сертифікований репетитор та мультимедійна програма навчання.
Графік: 2 рази/тиждень
Тривалість заняття: 2 академічні години
Розташування: м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна 35, 3 поверх, офіс EXLINE

1850 грн.
Реєстрація у програмі з усіх країн СНД.
Залиште заявку на отримання консультації і ми з вами зв'яжемося в найкоротші терміни!
Що ми пропонуємо
КОНСУЛЬТАЦІЯ НА ТЕМУ НАДХОДЖЕННЯ І ПЕРЕБУВАННЯ У ПОЛЬЩІ
Повна консультація з питань вибору коледжу, вступу, вивчення мови, трансферу до місця навчання та координаторства.
ФОРМУВАННЯ ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ НАДХОДЖЕННЯ
Допомога у зборі та обробці всіх необхідних документів для вступу, візового центру та перебування в Польщі (апостилізація, переклади, нотаріальні запевнення тощо).
ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
Вивчення польської мови при мовній школі програми EXLINE або підбір курсів/репетитора у вашому місті/країні.
ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
Перевезення пакету документів на територію Польщі та подання до приймальної комісії обраного університету.
ВИДАЧА ДОКУМЕНТА ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ВІЗИ
Вручення офіційного запевнення з Польщі про зарахування абітурієнта до університету.
. Також цей документ є запрошенням на візу.
ВІЗОВА ПІДТРИМКА
Консультація та допомога у зборі, оформленні документів для подання до візового центру.
СУПРОВІД ДО МІСЦЯ НАВЧАННЯ
Організація трансферу та супровід абітурієнтів до міста навчання.
ЗАСЕЛЕННЯ
Поселення до гуртожитку чи квартири після приїзду на територію Польщі.
РОБОТА КООРДИНАТОРА В ПОЛЬЩІ ПРОТЯГОМ 1 РОКУ
Координаторська допомога у Польщі протягом першого року навчання.
Вартість участі у програмі
Оплачується двома рівними траншами (при підписанні договору та після вступу)
Склад пакету Базовий Основний Виготовлення всіх необхідних документів для вступу (апостилі, переклади, нотаріальні засвідчення тощо)
Подача документів до приймальної комісії
Візова підтримка
Супровід до місця навчання
Додатковий місячний інтенсивний курс польської мови перед навчанням
Ціна за участь у програмі (оплачується двома рівними траншами під час укладання договору та після вступу до навчального закладу)  500 євро
* Оплата у гривнях за курсом НБУ на момент оплати
600 євро
* Оплата у гривнях за курсом НБУ на момент оплати
Базовий
Виготовлення всіх необхідних документів для вступу (апостилі, переклади, нотаріальні засвідчення тощо)
Подача документів до приймальної комісії
Візова підтримка
Супровід до місця навчання
Додатковий місячний інтенсивний курс польської мови перед навчанням
Ціна за участь у програмі (оплачується двома рівними траншами під час укладання договору та після вступу до навчального закладу)  500 євро
* Оплата у гривнях за курсом НБУ на момент оплати
Основний
Виготовлення всіх необхідних документів для вступу (апостилі, переклади, нотаріальні засвідчення тощо)
Подача документів до приймальної комісії
Візова підтримка
Супровід до місця навчання
Додатковий місячний інтенсивний курс польської мови перед навчанням
Ціна за участь у програмі (оплачується двома рівними траншами під час укладання договору та після вступу до навчального закладу) 600 євро
* Оплата у гривнях за курсом НБУ на момент оплати
ФОП Акопян Світлана Миколаївна
ЄДРПОУ: 2291420863
Україна, м. Кропивницький, вул. Велика
Перспективна 35,ТЦ "Домъ обуви", 3 поверх

+38 (050) 460 11 11

Создано на